Меню сайту

Медіа
Календар
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930




Наше опитування
Оцініть сайт школи
Всього відповідей: 157
Корисні сайти
 
 
Сайти ЗНЗ району
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0




Головна » 2019 » Июнь » 8 » Творча обдарованість - 2019
23:10
Творча обдарованість - 2019

Наша надія, наша віра, наше майбутнє - обдарована молодь зібралася в Будинку культури с. Гульськ на фестиваль «Творча обдарованість - 2019» для нагородження Подяками голови районної державної адміністрації та Грамотами відділу освіти за номінаціями «Інтелектуал року», «Перлини року», «Спортивний Олімп». З вітаннями звернулися начальник відділу освіти Олександр Антипчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко, помічник – консультант депутата обласної ради Віктора Мельника –Тетяна Кутковець. 

 

У номінації «Інтелектуал року» відзначили учнів нашої школи

  1. Славушевич Анну, ученицю 8 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом ІІІ ступеня ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови за 9 клас (вчитель – Філоненко Галина Олексіївна).
  2. Власенко Світлану, ученицю 10 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів за участь в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницької роботи МАН – секція «Охорона довкілля та раціональне природо-користування» відділення екології та аграрних наук (вчитель Мамчуровська Наталія Василівна).
  3. Пастухову Анастасію, ученицю 11 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом І ступеня з німецької мови (вчитель – Філоненко Галина Олексіївна), Диплом ІІ ступеня з екології (вчитель Мамчуровська Наталія Василівна).
  4. Антоненка Романа, учня 10 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – Диплом ІІ ступеня з німецької мови (вчитель – Філоненко Галина Олексіївна), Диплом ІІІ ступеня з екології (вчитель Мамчуровська Наталія Василівна).

 

У номінації «Таланти позашкілля» проявила себе

  1. Дроздюк Дарина, учениця 5 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – Абсолютний переможець обласної виставки-конкурсу «Початкове технічне моделювання»; керівник гуртка «Початкове моделювання» Рожкова Зоя Василівна

 

У номінації «Спортивний Олімп» відзначені за участь в обласних змаганнях з легкої атлетики «Старти надій» в особистому заліку:

  1. Демидюк Софія, учениця 7 класу,
  2. Бородіна Анастасія, учениця 6 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Марценюк Володимир Анатолійович).

 

Гарних вам успіхів та досягнень у майбутньому житті!

Переглядів: 99 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0